MOTO


Dopřej mi pane, abych v boji, který jde životem, našel odvahu udeřit a riskovat, a mám-li vyhrát, dej, aby to bylo podle zákonů, a aby se pravda a čest přitom udrželi vysoko a mám-li prohrát, abych našel sílu postavit se u cesty a pozdravit vítěze, když půjde kolem. 

Novinky

72 hodin

16.10.2016 14:26
I letos jsme se zúčastnili projektu 72 hodin. Tentokrát jsme si dali za úkol odvodnění a zpřístupnění cesty za hotelem Prom a vyčištění pomníku od mechu a okolního porostu. Na pomoc nám přišli i místní skauti. Kolem pomníku jsme odvedli pořádný kus práce. Prořezali jsme křoviny, shrabali spadané...

72 hodin

08.10.2015 16:00
U kostela Sv.Josefa v Dolním Maršově rostla krásná lípa, kterou zlámal silný vítr. Na prázdné místo po spadlém stromě jsme se rozhodli vysadin strom nový. Byla to pořádná dřina, ale stálo to za to. Po zasazení nové lípy jsme pokračovali úklidem přilehlého hřbitova, kde jsme zapálili i pár...

Brigáda

05.10.2015 16:00
Formou tréninku jsme u hotelu Prom čistili hřiště a parkoviště od mechu a nečistot. Za tuto pomoc můžeme bezplatně celou zimu využívat tělocvičnu.Fotografie z akce: https://soptice-belka.rajce.idnes.cz/brigada_Prom/

Návštěva lesnické akademie

14.09.2015 16:30
Pro studenty lesnického učiliště ve Svobodě nad Úpou jsme si připravili povídání o integrovaném záchranném systému, požární ochraně a první pomoci. Setkání jsme zahájili ukázkou naší techniky: Tatra TERRNo1 / CAS20 / 4600 / 300 - S2R - T815 4x4,2Po ukázce jsme se přesunuli do budovy, kde jsme za...